Prečo Bosch

Formujte svet zajtrajška

Budúcnosť ponúka mnohé príležitosti. Buďte medzi prvými, ktorí ich využijú.

Formujte svet zajtrajška

Ste nadšenec najnovších trendov a vždy sledujete globálne megatrendy a technický vývoj? Zatiaľ čo ostatní sa iba chystajú integrovať do svojho podnikania Internet vecí a umelú inteligenciu, vy už premýšľate o tom, čo bude nasledovať?

S nami ste iba krôčik od premeny vašich vízií budúcnosti na realitu: Už viac než 130 pracujeme na technológiách budúcnosti.

V dôsledku toho naši pracovníci neustále zdolávajú výzvy vo vzrušujúcich oblastiach a ponúkame im príležitosť, aby nám aktívne pomáhali vytvárať budúcnosť. Globálny vývoj, napríklad digitalizácia, nesú rastúce priemyselné odvetvia, ktoré ponúkajú potenciál pre nové technológie a riešenia. Riešenia, ktoré sa chystáme vytvoriť.

Náš vplyv a invencia sú založené na našej ekonomickej nezávislosti a tiež na našej globálnej sieti, ktorá zahŕňa široké spektrum talentov a nápadov.

Môžete uchopiť šancu, využiť odborníkov a vedúcich predstaviteľov a spolu s našimi pracovníkmi na celom svete sa môžete skutočne stať návrhárom vašej vlastnej vízie budúcnosti.

Formujte svet zajtrajška
Od roku

2020

majú autá na diaľniciach jazdiť autonómne.
Preto pracuje 2 500 inžinierov na celom svete na vývoji asistenčných systémov pre vodiča.

Zdieľať toto na: