Prečo Bosch

Vytvorte rovnováhu vo svojom živote

Zosúlaďte prácu s vaším životným štýlom. Poskytneme vám individuálnu podporu.

Vytvorte rovnováhu vo svojom živote

Už ste niekedy videli mobilný telefón, ktorý funguje bez nutnosti opätovného nabíjania? Ani my nie. A nikdy sme nevideli, že by boli ľudia schopní odovzdať zo seba maximum, ak je jedinou ich aktivitou práca.

U nás patrí k životu viac než len práca. Podporujeme vás v tom, aby ste si našli zdravú rovnováhu medzi svojou prácou a súkromným životom a máme porozumenie pre veci, na ktorých vám záleží: Či sa jedná o čas pre vaše deti alebo domácu starostlivosť o vašich rodičov. Či ide o koníček, zapojenie sa do komunity, čas strávený v zahraničí alebo ďalšie vzdelávanie, spolu nájdeme dokonalý spôsob, ktorý vyhovuje vašim životným cyklom. A keďže veríme, že človek dostane nápad kdekoľvek a viac než fyzická prítomnosť v práci sa rátajú výsledky, ponúkame vám modely flexibilného pracovného času, vrátane práce z domu, zdieľanie práce, práce na čiastočný pracovný úväzok a mnoho ďalších.

Zároveň poskytujeme možnosť nájsť dobrú rovnováhu v našej spoločnosti. Preto ponúkame rôzne voľnočasové aktivity a príležitosť stretnúť sa s inými spolupracovníkmi a stráviť s nimi skvelé chvíle vonku.

Vytvorte rovnováhu vo svojom živote

Pochopenie našich modelov flexibilnej práce

Máme množstvo spôsobov ako urobiť váš pracovný čas flexibilnejším. Neexistuje predsa riešenie, ktoré bude vyhovovať každému. Spolu vytvoríme pracovný harmonogram, ktorý bude vyhovovať vašim aj našim potrebám.

Flexibilný čas – aby do neho zapadli všetky aktivity

S flexibilným časom máte na výber: Mohli by ste napríklad začať prácu neskôr a skončiť neskôr alebo mať skorý príchod a odísť domov skôr. Ak budete musieť pracovať nadčasy, môžete si nárokovať príslušné hodiny podľa potreby. Takto je možné jednoducho zahrnúť osobné stretnutia do pracovného dňa.

Čiastočný úväzok, rozumný úväzok

Práca na čiastočný úväzok má v spoločnosti Bosch mnoho podôb, počnúc skrátením denného, týždňového a mesačného úväzku až po zdieľanie práce. U nás si môžete individuálne zadefinovať svoje pracovné zaťaženie. Ako pracovník na čiastočný pracovný úväzok však samozrejme budete oprávnený/oprávnená využívať rovnaké príležitosti a možnosti kariérneho postupu ako vaši kolegovia a kolegyne pracujúci na trvalý pracovný pomer.

Práca na čiastočný pracovný úväzok na diaľku – práca z dvoch miest

Práca na čiastočný pracovný úväzok na diaľku vám umožňuje plniť mnohé z vašich zodpovedností z domu. Dodržujete pravidelný harmonogram a delíte svoj čas medzi domovom a kanceláriou. Znamená to, že môžete zostať v kontakte s obchodnými postupmi, avšak môžete si tiež užívať väčšiu flexibilitu.

Zdieľať toto na: