Prečo Bosch

Nájdite si svoje miesto

Vieme, ako dokážete pracovať najlepšie. Ponúkame vám potrebné podmienky.

Nájdite si svoje miesto

Už ste niekedy zažili aký môže mať vaše pracovné prostredie vplyv na kvalitu vašej práce? A že na mieste, kde sa cítite úplne pohodlne, dosahujete najlepšie výsledky?

Veríme, že pre inováciu je potrebný dostatok priestoru, inšpiratívni kolegovia a rôznorodé prostredie. Vďaka veľkosti našej spoločnosti, jej medzinárodnému pôsobeniu, rôznym obchodným oblastiam a pokrokovému vybaveniu si určite nájdete pracovné prostredie, ktoré vám bude dokonale vyhovovať.

Ponúkame vám slobodu, aby ste zistili, čo je pre vás správne: Objavte našu energickú a experimentálnu atomsféru start-upov alebo si nájdite miesto v pevnej štruktúre hlavného podniku. Uspokojte svoju zvedavosť prácou na nových technológiách týkajúcich sa Internetu vecí alebo odvetvia automobilového priemyslu, prípadne prejavte svoj talent pri vývoji nových, kreatívnych marketingových stratégií. Alebo vyhľadávajte skvelých nových pracovníkov v oblasti ľudských zdrojov – u nás máte otvorené množstvo pracovných oblastí, ktoré môžete preskúmať.

Samozrejme chceme s vami vybudovať dlhodobý pracovný vzťah. Predovšetkým preto vám ponúkame spravodlivé a transparentné platové podmienky a zabezpečenie vašej finančnej ochrany, keď budete v dôchodkovom veku.

Pridajte sa k nám a využite množstvo možností, ktoré vám ako nadnárodná spoločnosť môžeme ponúknuť.

Nájdite si svoje miesto

etablovaný podnik alebo start-up

Bosch ponúka 4 obchodné jednotky a viac než 20 funkčných oblastí počnúc start-upmi až po etablované podnikové štruktúry

globálne alebo lokálne

viac než 440 pobočiek a regionálnych spoločností v približne 60 krajinách

rôznorodé tímy

Pre Bosch pracuje viac než 150 národností, žien a mužov rôzneho veku ovládajúcich rôzne zručnosti.

Vycestujte do zahraničia so spoločnosťou Bosch

Keď sa zamestnanci Bosch sťahujú do inej krajiny, nie sú odkázaní sami na seba. Dovoľte, aby sme vám ukázali, akú podporu vám poskytneme pred, počas a po vašom pracovnom pôsobení. Náš podporný systém:

Skôr než vycestujete

Prediskutujeme s vami podmienky a všetky organizačné záležitosti, ktoré súvisia s vaším pobytom v zahraničí a poskytneme vám príležitosť získať náhľad počas poznávacej cesty do vašej hostiteľskej krajiny. Jazykové kurzy, školenie ohľadom kultúrnej diverzity a úvodné semináre vám pomôžu vykročiť vpred správnou nohou. Okrem toho vám a vašej rodine, samozrejme, pomôžeme s presťahovaním.

Počas vášho pobytu

Ako mentor vám počas vášho pobytu bude pomáhať skúsený výkonný pracovník. Rôznymi opatreniami, napríklad špecializovanými workshopmi, vám pomôžeme pri čo najrýchlejšej integrácii. V každej z lokalít na celom svete skutočne prežívame našu podnikovú kultúru. Znamená to, že sa budete všade cítiť ako doma.

Po vašom návrate

Pomôžeme vám a vašej rodine aj po vašom návrate do domovskej krajiny. Pomôžeme vám pri plánovaní a organizácii sťahovania a rýchlej opätovnej aklimatizácii, napríklad pomocou reintegračných seminárov. V tejto fáze vám veľmi rád pomôže aj váš mentor.

Tri osoby pred veľkoplošnou obrazovkou v pobočke Bosch v Renningene

Pracovné oblasti

Premeňte svoje nápady na užitočné technológie. Či v oblasti Mobility Solutions, Spotrebného tovaru, Priemyselnej techniky alebo Energetiky a techniky budov — s nami budete mať šancu zlepšovať kvalitu života všade na svete.

Zdieľať toto na: