Prečo Bosch

Vybudujte si skvelú povesť

Dajte svojej práci zmysel. S riešeniami, ktoré sú "Stvorené pre život".

Vybudujte si skvelú povesť

Poznáte tie chvíle, keď sa cítite nepohodlne a premýšľate: "Toto by som robil/robila úplne ináč."

Nuž, s nami naozaj môžete. Neustále sa snažíme zlepšovať existujúce technológie a zároveň vyvíjať úplne nové riešenia. Uvítame, keď prinesiete svoje nápady a spolu s nami vynájdete technológie, vďaka ktorým bude život oveľa jednoduchší, bezpečnejší, ekologickejší a pohodlnejší.

Náš slogan Stvorené pre život dá Vašej práci zmysel a stanoví jasný cieľ, o dosiahnutie ktorého sa treba usilovať – či v oblasti vývoja, výroby, logistiky, marketingu alebo jednej z mnohých iných oblastí. Čokoľvek vyhovuje Vašej vášni alebo Vášmu talentu – s nami môžete byť súčasťou niečoho veľkého.

Počas Vašej každodennej práce zistíte, že stojíme spolu ako tím, ktorý ponúka každému zo svojich členov šancu priniesť svoje nápady a zanechať po po sebe vlastné vykonané dielo. Skrátka: Neponúkame Vám iba prácu. Ponúkame Vám niečo, s čím sa dá identifikovať.

Vybudujte si skvelú povesť
Viac než

130 rokov

spoločnosť Bosch vždy definovala technológiu budúcnosti.

Akým spôsobom zanecháva Bosch svoju stopu vo svete? Vytváraním užitočných riešení využívajúcich silu konektivity a sú navrhnuté okolo ľudí a podľa ich potrieb. Týmto spôsobom Internet vecí zjednoduší a zlepší každodenný život. Vitajte na mieste, kde vďaka vašim nápadom vznikne niečo veľké.

Zdieľať toto na: