Vitajte v spoločnosti Bosch

Vitajte na mieste, kde vďaka vašim nápadom vznikne niečo veľké. Vitajte v spoločnosti Bosch.

Kariéra v Bosch na Slovensku

Buďme výnimoční.

Autá jazdia autonómne, stroje navzájom komunikujú a domy sa stávajú inteligentnejšími. V Bosch meníme vízie na realitu, aby sme zlepšili kvalitu života ľudí na celom svete.
Začnite niečo veľké a staňte sa súčasťou pokrokovo zmýšľajúceho tímu, kde môžete vytvoriť niečo výnimočné: Stvorené pre život.

Naším svetom je celý svet

Bosch je globálna značka. Naše produkty a riešenia sa používajú na každom kontinente. Preto sme schopní prispôsobiť sa miestnym potrebám — bez toho, aby sme stratili nadhľad. Buďte súčasťou medzinárodnej siete a profitujte z rôznych príležitostí, ktoré vám poskytuje globálny zamestnávateľ.

Nájdite si miesto v spoločnosti Bosch

Nájdite si svoje miesto

Premeňte svoje nápady na užitočné technológie. Či v oblasti Mobility Solutions, Spotrebného tovaru, Priemyselnej techniky alebo Energetiky a techniky budov — s nami budete mať šancu zlepšovať kvalitu života všade na svete.

To je to, k čomu sa hlásime

To je to, k čomu sa hlásime

Prečo pracovať pre Bosch? Tu je dôvod prečo! Pridajte sa k nám a zmeňme vízie budúcnosti na zmysluplné technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“.

Na mieru prispôsobené programy, rôzne perspektívy

Nevieme, aký druh kariéry máte na mysli. Vieme však, že u nás nájdete správnu príležitosť pre štart.

Spolu dokážeme viac

Pre profesionálov

Kde vaše skúsenosti majú budúcnosť. Či ide o oblasť internetu vecí, e-mobility alebo udržateľných budov — v spoločnosti Bosch budete súčasťou inovatívnych riešení, ktoré sa snažia zlepšiť kvalitu ľudského života. Ponúkame vám širokú škálu pracovných oblastí na celom svete, atraktívne modely pracovného času a poskytneme vám všetku podporu, ktorú budete potrebovať pre ďalší rozvoj svojich znalostí.

Začnite svoju kariéru

Pre absolventov

Začnite svoju kariéru u nás. Úspešne ste ukončili svoje vysokoškolské štúdium a teraz hľadáte náročnú vstupnú pozíciu, ktorá vám ponúkne dobré perspektívy na celom svete? V našom programe Junior Managers sa naučíte viesť projekty alebo tímy k úspechu. Alebo sa zamerajte na svoje odborné znalosti a zvoľte si náš program Graduate Specialist, ktorý vám umožní ponoriť sa do predmetov, ktoré sú vašou vášňou — potenciálne aj v kontexte vášho doktorátu.

Tvorte s nami budúcnosť

Pre študentov

Položte základy zajtrajška. Možno o tom neviete, ale jedna vec je istá: Chcete stvárňovať budúcnosť pomocou vašich nápadov. V spoločnosti Bosch máte šancu získať hlboké poznatky o rôznych pracovných oblastiach už počas vášho štúdia. Pridajte sa k nám ako stážista, pracujúci študent, alebo sa zúčastnite nášho programu riadenia vzťahov s talentovanými ľuďmi „students@bosch“ a realizujte s nami skvelé inovácie.

Objavte svojich budúcich kolegov a projekty

Prepojte sa, zostaňte v kontakte a preskúmajte naše projekty na sociálnych sietiach.

Bosch Global

 

LinkedIn Logo

Zdieľať toto na: