Preskočiť na hlavný obsah

Rast a rozvoj

Rozvíjajme sa navzájom. Čakajú na Teba mnohé nové výzvy, príležitosti a zaujímavé úlohy. Work #LikeABosch

Spolupracovníčka pózujúca pred policami plnými čiapok s potlačou súvisiacou so spoločnosťou Bosch, ako napríklad Pracujte #LikeABosch.

Budeš s nami rásť

Vlastnému rozvoju sme venovali vyše 130 rokov. Naučili sme sa prispôsobiť sa novým trhom aj novým trendom v technológiách. Aj naďalej sa chceme meniť, rásť a tvoriť - pretože rozvoj nepozná žiadne hranice. Aj Ty sa môžeš rozvíjať s nami.

Viac než len zamestnanie

Chceme, aby ste mali možnosť rozvíjať celú svoju osobnosť, pretože celý život je o rovnováhe. Podporujeme váš osobný aj profesionálny rozvoj – prostredníctvom rôznych rozvojových programov v pracovnej dobe aj mimo nej. Na našej školiacej platforme existuje celý rad školení pre všetkých zamestnancov, od školení venovaných umelej inteligencii, cez brainstorming až ku školeniam o spolupráci. Možnosť učiť sa kedykoľvek a kdekoľvek umožňujú naše voľné licencie k online školeniam od svetovo uznávaných inštitúcií. A čerešnička na torte: v prípade potreby tiež ponúkame finančnú podporu formálneho vzdelania vás i vašej rodiny.

Robert Bosch College

Naša firemná univerzita je miestom, kde sa môžete učiť o technológiách budúcnosti, inováciách a leadership zručnostiach, vďaka ktorým budete napredovať. Budete sa učiť od expertov nielen z Boschu, ale aj z iných odvetví - v praktickom, profesionálnom a akademickom prostredí. Vzdelávacie programy môžu mať rôznu formu - od manažérskych až po akademické programy, národné aj medzinárodné semináre, konferencie, fóra a podobne – každý so zameraním na vás a vašu vlastnú cestu za poznaním.

Poďte s nami za hranice (zahraničné vyslanie)

Naše podnikanie má globálny rozmer, takže potrebujeme sebavedomý, globálny, výhľadovo zameraný tím. Úspešne vysielame zamestnancov do celého sveta už viac než 100 rokov, pričom poskytujeme kompletnú podporu - pre vás a vašu rodinu. Prostredníctvom ciest na oboznámenie sa s novým prostredím, štúdia jazyka a interkulturálnych školení zabezpečíme, aby ste boli vy aj vaša rodina dobre pripravení. Po príchode do novej krajiny vám budeme stále po boku; poskytneme vám osobnú podporu, pomoc prí nástupe do práce a lokálny mentoring. Dokonca poskytujeme pomoc s včasným plánovaním vášho návratu do vlasti a pomoc pri opätovnej integrácii po vašom príchode domov.

Ako staviame budúcnosť na našej minulosti

Spoločnosť s históriou, práca s budúcnosťou.

Budúcnosť môžeme tvoriť len vtedy, ak ju budeme stavať na spoločnej histórii. V roku 1886 založil Robert Bosch v Stuttgarte dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku a položil tak základy spoločnosti, ako ju poznáme dnes – svetový hráč, ktorý sa rozrástol vďaka inováciám a silnému záväzku voči spoločnosti. Stále inovujeme a pretvárame naše podnikanie, ostávame však pevne stáť na základoch, na ktorých sme vyrástli.

Nájdeš si tu svoje miesto

Jedna globálna spoločnosť – toľko rôznych ciest a možností; od formálnej korporátnej kultúry a klasických zasadacích miestností až po start-upy a sedacie vaky. Každý si nájde to svoje miesto – a my budeme pri tom s tebou.

Účastník hackathonu "Bosch Connected Experience" v Berlíne sedí chrbtom ku kamere pracujúc na svojom laptope. Má na hlave sivú čiapku #LikeABosch.

Tvoj rozvoj

Tvoj rozvoj

Naše podnikanie stavia na objavoch, preto dáva zmysel, že chceme, aby sa každý zamestnanec mohol rozvíjať a mohol objavovať nové cesty. Povzbudzuje to vás – a prospieva to aj spoločnosti. Vďaka tomu, že využívame štandardizované procesy a nástroje, môžeme zostavovať lepšie školiace programy, ponúkať zaujímavejšiu prácu a podporovať celoživotné vzdelávanie. Koniec koncov, výsledkom sú inovatívne tímy.

  • Dbáme na transparentnosť v rozvoji zručností, aby sme spolu vedeli identifikovať vaše silné a slabé stránky.
  • Osobnému a profesionálnemu rozvoju zamestnancov pomáhajú aj pravidelné rozhovory s manažérmi a mentormi.
  • Možností je veľa – od klasických školení až po coaching.
  • Naše najväčšie talenty rozvíjame cez rozsiahle programy a pripravujeme ich tak na to, čo ich čaká – či už ide o expertov alebo vedúce pozície. Väčšina našich leadrov sa „narodila“ v Boschi – príležitosť na rast majú všetci, aj za hranicami obchodných a funkčných oblastí či lokalít.

Poďte rásť s Bosch - Váš rozvoj
Dvaja spolupracovníci Bosch, žena a muž, sedia na diváne pri priateľskom rozhovore. Žena drží laptop. Obaja majú oblečené tričko s nápisom "#LikeABosch".

Rôzne kariérne cesty

Rôzne kariérne cesty

Nové príležitosti, množstvo pozícií, takmer neobmedzený počet tímov a fascinujúce projekty. Rozmanitosť je v Boschi naozaj korením života. Môžete si zvoliť rôzne kariérne cesty – rozvíjať sa ako špecialista alebo viesť ľudí, v medzinárodných tímoch alebo projektoch, môžete zmeniť funkčnú oblasť, lokalitu alebo dokonca krajinu. Otvára sa vám veľa možností a veľa ciest, ktorými sa môžete vybrať. Akúkoľvek cestu si zvolíte, pomôžeme vám po nej kráčať až do cieľa.

Poďte rásť s Bosch - Rôzne kariérne príležitosti
Skupina ľudí stojí okolo stola, smejú sa a pracujú na rôznych úlohách hackathonu "Bosch Connected Experience" v Berlíne. Na stole je mnoho rôznych poznámok, farebných poznámkových papierikov, ceruzieka a laptop. V pozadí stoja ostatní účastníci okolo násteniek, na ktorých sú plagáty s rôznymi projektami.

Ľudia a projekty

Ľudia a projekty

Keď hovoríme, že tvoríme budúcnosť, myslíme to vážne. Môžete si pod tým predstaviť významné globálne trendy alebo najmodernejšie technológie pre sieťami prepojený svet. Môžeme pracovať v energickom start-up prostredí alebo v stabilnej firemnej štruktúre. Na čomkoľvek a akokoľvek pracujeme, vytvárame nové štandardy a meníme životy.

Poďte rásť s Bosch - Ľudia a projekty

Ako sa môžete rozvíjať

Icon welcome

Uznávaný zamestnávateľ so skúsenosťami a históriou

Icon development

Množstvo školení a rozvojových programov

Icon gears-interlocked-arrow

Rozvoj zručností potrebných pre budúcnosť

Icon team-signpost

Rôzne kariérne cesty

Icon World-Paperplane

Spolupráca a projekty v medzinárodných tímoch

Icon chart line

Rozvoj talentov

Shawn sedí pri stole v kancelárii.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: