Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko

Rast a rozvoj

Rozvíjajme sa navzájom. Čakajú na Teba mnohé nové výzvy, príležitosti a zaujímavé úlohy. Work #LikeABosch

Spolupracovníčka pózujúca pred policami plnými čiapok s potlačou súvisiacou so spoločnosťou Bosch, ako napríklad Pracujte #LikeABosch.

Budeš s nami rásť

Vlastnému rozvoju sme venovali vyše 130 rokov. Naučili sme sa prispôsobiť sa novým trhom aj novým trendom v technológiách. Aj naďalej sa chceme meniť, rásť a tvoriť - pretože rozvoj nepozná žiadne hranice. Aj Ty sa môžeš rozvíjať s nami.

Chceme, aby ste mali možnosť rozvíjať celú svoju osobnosť, pretože celý život je o rovnováhe. Podporujeme váš osobný aj profesionálny rozvoj – prostredníctvom rôznych rozvojových programov v pracovnej dobe aj mimo nej. Na našej školiacej platforme existuje celý rad školení pre všetkých zamestnancov, od školení venovaných umelej inteligencii, cez brainstorming až ku školeniam o spolupráci. Možnosť učiť sa kedykoľvek a kdekoľvek umožňujú naše voľné licencie k online školeniam od svetovo uznávaných inštitúcií. A čerešnička na torte: v prípade potreby tiež ponúkame finančnú podporu formálneho vzdelania vás i vašej rodiny.

Naša firemná univerzita je miestom, kde sa môžete učiť o technológiách budúcnosti, inováciách a leadership zručnostiach, vďaka ktorým budete napredovať. Budete sa učiť od expertov nielen z Boschu, ale aj z iných odvetví - v praktickom, profesionálnom a akademickom prostredí. Vzdelávacie programy môžu mať rôznu formu - od manažérskych až po akademické programy, národné aj medzinárodné semináre, konferencie, fóra a podobne – každý so zameraním na vás a vašu vlastnú cestu za poznaním.

Naše podnikanie má globálny rozmer, takže potrebujeme sebavedomý, globálny, výhľadovo zameraný tím. Úspešne vysielame zamestnancov do celého sveta už viac než 100 rokov, pričom poskytujeme kompletnú podporu - pre vás a vašu rodinu. Prostredníctvom ciest na oboznámenie sa s novým prostredím, štúdia jazyka a interkulturálnych školení zabezpečíme, aby ste boli vy aj vaša rodina dobre pripravení. Po príchode do novej krajiny vám budeme stále po boku; poskytneme vám osobnú podporu, pomoc prí nástupe do práce a lokálny mentoring. Dokonca poskytujeme pomoc s včasným plánovaním vášho návratu do vlasti a pomoc pri opätovnej integrácii po vašom príchode domov.

Spoločnosť s históriou, práca s budúcnosťou.

Budúcnosť môžeme tvoriť len vtedy, ak ju budeme stavať na spoločnej histórii. V roku 1886 založil Robert Bosch v Stuttgarte dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku a položil tak základy spoločnosti, ako ju poznáme dnes – svetový hráč, ktorý sa rozrástol vďaka inováciám a silnému záväzku voči spoločnosti. Stále inovujeme a pretvárame naše podnikanie, ostávame však pevne stáť na základoch, na ktorých sme vyrástli.

Nájdeš si tu svoje miesto

Jedna globálna spoločnosť – toľko rôznych ciest a možností; od formálnej korporátnej kultúry a klasických zasadacích miestností až po start-upy a sedacie vaky. Každý si nájde to svoje miesto – a my budeme pri tom s tebou.

Ako sa môžete rozvíjať

Uznávaný zamestnávateľ so skúsenosťami a históriou

Množstvo školení a rozvojových programov

Rozvoj zručností potrebných pre budúcnosť

Rôzne kariérne cesty

Spolupráca a projekty v medzinárodných tímoch

Rozvoj talentov

Rôznorodá skupina drží vo vzduchu šatky s nápisom “Join the Team”. Jedna osoba vyzýva ľudí, aby sa pridali k skupine.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: