Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko
Stvorené pre život

Bosch na Slovensku

Bosch mal svoje prvé zastúpenie v niekdajšom Československu už od roku 1920. Obchodnú činnosť v Prahe obnovil na jeseň 1992 a v nasledujúcom roku otvoril svoju prvú pobočku v Bratislave.

Regionálna spoločnosť Robert Bosch spol. s r. o. zastupuje obchodné, marketingové a servisné aktivity spoločnosti. Výrobné závody sú v Michalovciach (BSH Drives and pumps s. r. o.) a Bernolákovu (Robert Bosch Production s. r. o.).

Výrobky a služby Bosch sú navrhované tak, aby fascinovali a zlepšovali kvalitu života poskytovaním inovatívnych a užitočných riešení. Vďaka tomu Bosch celosvetovo ponúka technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“.

Viac o Bosch Group vo svetě tu.

3

Hlavné lokality na Slovensku

3 spoločnosti, 2 výrobné závody

na Slovensku

V Slovenskej republike je Bosch zastúpený všetkými svojimi štyrmi obchodnými oblasťami – Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Veľký úspech dosahuje slovenský Bosch Car Service – v súčasnosti pozostáva z 37 autorizovaných servisov a za posledné roky niekoľkokrát získal ocenenie Slovak Gold.

Bosch na Slovensku

Fakty a čísla o spoločnosti Bosch na Slovensku 2023

od roku 1993

1 240

zamestnancov

497 miliónov eur

obrat

3

3 spoločnosti a 2 výrobné závody

19 miliónov eur

investície

190

zamestnancov vo vývoji

Produkty a služby, ktoré vzbudzujú nadšenie

Vo vašom aute, doma alebo v práci — Bosch technológie utvárajú mnohé oblasti života.

Naše značky

Bosch Group zahŕňa množstvo rôznych značiek, ktoré sú prispôsobené individuálnym požiadavkám trhu a ktorých produkty a služby sú tiež navrhnuté pre zlepšenie kvality života. Zistite viac o týchto značkách:

  1. Bosch
  2. Buderus
  3. Bosch Car Service
  4. Bosch Junkers
Portrét Roberta Boscha

História našej spoločnosti

V roku 1886 Robert Bosch v Stuttgarte založil „Dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku“. Bol to zrod dnešnej celosvetovo pôsobiacej spoločnosti. Od úplného začiatku boli pre spoločnosť charakteristické inovácie a spoločenská zodpovednosť.

Potok v blízkosti pobočky Bosch v Blaichachu v Nemecku.

Preberáme zodpovednosť

Pre nás znamená udržateľnosť zaistenie dlhodobého úspechu firmy pri súčasnej ochrane prírodných zdrojov, na ktorých sú závislé dnešné aj budúce generácie. Ochrana životného prostredia je preto pohonom inovácie. Zároveň prejavujeme mimoriadne vysokú úroveň spoločenskej zodpovednosti — v rámci firmy aj mimo nej.

Stefan Hartung

Compliance

Compliance je neodlúčiteľnou súčasťou hodnôt našej spoločnosti. So zásadami jednania, ktorými sa riadime na celom svete, je naším cieľom chrániť našich spolupracovníkov a spoločnosť a tiež našich zákazníkov a partnerov.

Kontaktujte nás

Tešíme sa na vaše otázky.

Pošlite nám správu

Chatujte s nami!

Máte otázky alebo nápady na zlepšenie? Spojte sa s nami. Môžete nás kontaktovať v pracovných dňoch Po-Pi v čase 9:00 – 17:00.