Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko

Naša kultúra a benefity

Viac si užívajme. Tešme sa z výhod, ktoré nám prináša spokojný a naplnený život. Stojí to za to. Work #LikeABosch

Shawn v zosieťovanom podniku, všetko je navzájom prepojené

V Bosch je vaša práca v súlade s vaším životným štýlom.

Každý má vo svojom živote vlastný cieľ. Či ide o nové výzvy v rámci profesie, školenia a rozvoj, prípadne o viac času pre rodinu, priateľov a koníčky. Je jedno, aké máte ciele - sme flexibilní. Vytvorme rovnováhu.

Flexibilita

Archimedes na jeden zo svojich najlepších nápadov prišiel pri kúpeli. Vieme, že dobré myšlienky môžu vznikať kdekoľvek, preto vďaka flexibilnému pracovnému prostrediu a času môžete pracovať tak, ako to vyhovuje vám, vášmu projektu a vášmu tímu. Dokonca aj ľudia na manažérskych pozíciách môžu prácu prispôsobiť svojmu životu – nie naopak.

Práca a rodina

Práca nie je len o vás; týka sa aj tých, s ktorými žijete, ktorých máte radi a o ktorých sa staráte. O naše podnikanie sa môžete starať len vtedy, ak vám my pomôžeme postarať sa o vašich najbližších.

  • Rodičia môžu mať flexibilnú pracovnú dobu.
  • V prípade, ak ste vyslaní do zahraničia, pomôžeme vášmu partnerovi s hľadaním práce, jazykovými kurzami a ďalšími školeniami.
  • Ak sa staráte o svojich blízkych, vieme vám ponúknuť krátkodobé aj dlhodobé riešenia, napr. pracovný pomer na kratší pracovný čas.

Zdravie a duševná pohoda

Záleží nám na vašej pohode; záleží nám na vás. Naše ciele môžeme dosiahnuť len vtedy, ak ste šťastný, zdravý a máte vyvážený život. Väčšinu z našich iniciatív na podporu fyzického aj duševného zdravia sme vyvinuli v spolupráci s poprednými odborníkmi, a sú úplne zdarma – sú prínosom pre vás, aj pre nás. Zamestnancom je k dispozícii škála rôznych programov a benefitov; počnúc dizajnom pracoviska až po individualizovaný plán návratu do práce. Radi pomôžeme každému, kto o to stojí, a s nadšením vytvoríme skvelé a vyvážené pracovné prostredie.

Kultúra, šport a voľný čas

Práca si vyberá svoju daň. Preto, ak chcete dosiahnuť zdravú rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom, musíte mať podporu aj z našej strany. Ponúkame preto množstvo impulzov, ktoré vášmu životu v Boschi pridajú trochu inšpirácie, rozptýlenia a zábavy.

Oceníme ťa

Sme výnimoční len vďaka našim zamestnancom. Ceníme si ich ako ľudí aj ako odborníkov. Aj Teba radi odmeníme rôznymi benefitmi, ale aj obyčajným „ďakujem“. Každý náš úspech bude aj Tvojím úspechom. Oslavujme spolu.

Viac než sto účastníkov konferencie "Working Out Loud Conference" sa vo výbornej nálade usmieva do kamery držiac ruky vo vzduchu.

Odmena

Práca nás baví, ale odmena a uznanie nám tiež robí radosť. Záleží nám na každom zamestnancovi, preto ponúkame lákavé základné platy a pravidelne ich hodnotíme aj v porovnaní s trhom. U každého zamestnanca zohľadňujeme jeho individuálne výsledky, špecifickú pozíciu a odborné znalosti. Naše spoločné úsilie o úspech je ocenené zodpovedajúcimi bonusmi v závislosti na výsledkoch spoločnosti, pretože maximálny výkon si zaslúži tie najlepšie odmeny. Okrem toho obdržíte kompletný balíček ďalších benefitov, ktoré vám môže ponúknuť iba globálny hráč.

Dvaja účastníci hackathonu "Bosch Connected Experience" v Berlíne skáču do veľkého bazéna plného loptičiek.

Kultúra v Boschi

"We are Bosch" jasne a výstižne vyjadruje našu korporátnu identitu. Chceme zanechať trvalú stopu vo svete - stopu, ktorú vytvoril jedinečný, skvelý tím." (Volkmar Denner, predseda predstavenstva)

Pracovať v Boschi znamená pracovať s jasnou víziou, jasným cieľom a jasnými hodnotami v živote aj v práci – v zmysle hesla "We are Bosch". Pracujeme usilovne – nielen pre našich zákazníkov a našu spoločnosť, ale aj pri vytváraní prosperujúcej a prívetivej kultúry. To si vyžaduje odvážne a sebaisté vedenie, najnovšie technológie a veľa priestoru pre vzájomnú spoluprácu a učenie sa. Nech sú vaše ciele akékoľvek, sme flexibilní a podporíme vás.

Čo si môžete užívať

Icon moneybag-currency

Atraktívna odmena

Icon promotion frame

Široká škála benefitov a zamestnaneckých výhod

Icon first-aid-cross

Starostlivosť o zdravie

Icon scale

Podpora rovnováhy medzi osobným a pracovným životom

Icon health

Silná globálna kultúra

Icon connectivity

Množstvo kontaktov

Shawn sedí pri stole v kancelárii.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: