Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko

Naša kultúra a benefity

Viac si užívajme. Tešme sa z výhod, ktoré nám prináša spokojný a naplnený život. Stojí to za to. Work #LikeABosch

Skupina spolupracovníkov zdvíha ďalšieho spolupracovníka, ktorý je oslavovaný a užíva si to.

V Bosch je vaša práca v súlade s vaším životným štýlom.

Každý má vo svojom živote vlastný cieľ. Či ide o nové výzvy v rámci profesie, školenia a rozvoj, prípadne o viac času pre rodinu, priateľov a koníčky. Je jedno, aké máte ciele - sme flexibilní. Vytvorme rovnováhu.

Archimedes na jeden zo svojich najlepších nápadov prišiel pri kúpeli. Vieme, že dobré myšlienky môžu vznikať kdekoľvek, preto vďaka flexibilnému pracovnému prostrediu a času môžete pracovať tak, ako to vyhovuje vám, vášmu projektu a vášmu tímu. Dokonca aj ľudia na manažérskych pozíciách môžu prácu prispôsobiť svojmu životu – nie naopak.

Práca nie je len o vás; týka sa aj tých, s ktorými žijete, ktorých máte radi a o ktorých sa staráte. O naše podnikanie sa môžete starať len vtedy, ak vám my pomôžeme postarať sa o vašich najbližších.

  • Rodičia môžu mať flexibilnú pracovnú dobu.
  • V prípade, ak ste vyslaní do zahraničia, pomôžeme vášmu partnerovi s hľadaním práce, jazykovými kurzami a ďalšími školeniami.
  • Ak sa staráte o svojich blízkych, vieme vám ponúknuť krátkodobé aj dlhodobé riešenia, napr. pracovný pomer na kratší pracovný čas.

Záleží nám na vašej pohode; záleží nám na vás. Naše ciele môžeme dosiahnuť len vtedy, ak ste šťastný, zdravý a máte vyvážený život. Väčšinu z našich iniciatív na podporu fyzického aj duševného zdravia sme vyvinuli v spolupráci s poprednými odborníkmi, a sú úplne zdarma – sú prínosom pre vás, aj pre nás. Zamestnancom je k dispozícii škála rôznych programov a benefitov; počnúc dizajnom pracoviska až po individualizovaný plán návratu do práce. Radi pomôžeme každému, kto o to stojí, a s nadšením vytvoríme skvelé a vyvážené pracovné prostredie.

Práca si vyberá svoju daň. Preto, ak chcete dosiahnuť zdravú rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom, musíte mať podporu aj z našej strany. Ponúkame preto množstvo impulzov, ktoré vášmu životu v Boschi pridajú trochu inšpirácie, rozptýlenia a zábavy.

Oceníme ťa

Sme výnimoční len vďaka našim zamestnancom. Ceníme si ich ako ľudí aj ako odborníkov. Aj Teba radi odmeníme rôznymi benefitmi, ale aj obyčajným „ďakujem“. Každý náš úspech bude aj Tvojím úspechom. Oslavujme spolu.

Dvaja spolupracovníci stoja pred stolným futbalom spolu s asistenčným robotom Bosch Rexroth APAS.

Odmena

Práca nás baví, ale odmena a uznanie nám tiež robí radosť. Záleží nám na každom zamestnancovi, preto ponúkame lákavé základné platy a pravidelne ich hodnotíme aj v porovnaní s trhom. U každého zamestnanca zohľadňujeme jeho individuálne výsledky, špecifickú pozíciu a odborné znalosti. Naše spoločné úsilie o úspech je ocenené zodpovedajúcimi bonusmi v závislosti na výsledkoch spoločnosti, pretože maximálny výkon si zaslúži tie najlepšie odmeny. Okrem toho obdržíte kompletný balíček ďalších benefitov, ktoré vám môže ponúknuť iba globálny hráč.

Štyria spolupracovníci pracujúci z domu, ktorých vidno v ich bytoch na rozdelenej obrazovke videa.

Kultúra v Boschi

Pracovať v Boschi znamená pracovať s jasnou víziou, jasným cieľom a jasnými hodnotami v živote aj v práci – v zmysle hesla "We are Bosch". Pracujeme usilovne – nielen pre našich zákazníkov a našu spoločnosť, ale aj pri vytváraní prosperujúcej a prívetivej kultúry. To si vyžaduje odvážne a sebaisté vedenie, najnovšie technológie a veľa priestoru pre vzájomnú spoluprácu a učenie sa. Nech sú vaše ciele akékoľvek, sme flexibilní a podporíme vás.

Čo si môžete užívať

Atraktívna odmena

Široká škála benefitov a zamestnaneckých výhod

Starostlivosť o zdravie

Podpora rovnováhy medzi osobným a pracovným životom

Silná globálna kultúra

Množstvo kontaktov

Rôznorodá skupina drží vo vzduchu šatky s nápisom “Join the Team”. Jedna osoba vyzýva ľudí, aby sa pridali k skupine.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: