Pridajte sa ako študent alebo absolvent
Študenti a absolventi

Pridajte sa ako študent alebo absolvent

Kamkoľvek chcete ísť, v spoločnosti Bosch môžete úspešne prispieť profesne aj osobne od úplného začiatku a vytvoriť si kontakty v rámci celej spoločnosti.

Začnite svoju kariéru

Končíte školu alebo svoje štúdium? V takom prípade u nás môžete nájsť správnu príležitosť pre štart svojej kariéry. Bosch je rôznorodejšia a nadnárodnejšia než takmer akákoľvek iná spoločnosť. V našich pobočkách a regionálnych spoločnostiach na celom svete Vás čakajú motivujúce výzvy a vynikajúca perspektíva.

Vaše príležitosti ako študent

Využite šancu a objavte Bosch počas svojho štúdia, aby ste sa sami presvedčili, čo je pre Vás to správne. Poskytneme Vám cennú výhodu pre Vašu budúcnosť.

Stáže

Stáže

Stáže

Zapojte sa priamo do tímu a získavajte praktické skúsenosti súvisiace s Vaším študijným odborom. Ak študujete vedu, technológiu, inžinierstvo alebo matematiku, môžeme Vás vybrať do nášho exkluzívneho programu pre vzťahy s talentovanými študentmi na ‘students@bosch’. V ňom Vám poskytneme individuálny obsah, aby sme Vás pripravili na štart Vašej kariéry. Budete pozvaný/pozvaná na podujatia a exkluzívne semináre a budete využívať výhody individuálneho koučingu a zahraničných stáží v spoločnosti Bosch.

Stáže
Pracujúci študenti

Pracujúci študenti

Pracujúci študenti

Ako pracujúci študent môžete byť súčasťou úžasných tém - zapojte sa do projektu a podporte ho počas niekoľkých dôležitých fáz. Získate praktickú skúsenosť, vďaka ktorej sa dozviete o možnej oblasti Vášho budúceho pôsobenia. A ak chcete nastúpiť do spoločnosti Bosch neskôr, buďte si istý, že budeme na Vás pamätať.

Pracujúci študenti
Diplomová práca

Diplomová práca

Diplomová práca

V Bosch budete pracovať na inšpirujúcich riešeniach pre budúce generácie a u nás položíte základy pre štart svojej kariéry. Počas práce na Vašej diplomovej práci bude na celý proces dohliadať osobne aj odborne Váš inštruktor. Budete pracovať na svojom predmete na rozhraní medzi teóriou a praxou, čím si rozšírite svoj vlastný obzor už v úvodnej fáze Vašej kariéry.

Diplomová práca

Začať v Bosch ako absolvent

Máte otázky ohľadne možnosti prihlásenia sa k nám ako absolvent? Nižšie nájdete odpovede na často kladené otázky (FAQ).

Junior Managers Program

Junior Managers Program

Až 90% manažérov v Boschi vyrástlo z našich vlastných radov. Zásluhu na to má aj Junior Managers Program. Spolu s Vašim mentorom Vás pripravíme na prevzatie manažérskych úloh v našej spoločnosti. Faktory, ktoré nás privedú k úspechu, sú rovnaké dnes, ako boli v minulosti: praktická orientácia, obsah „ušitý na mieru“ a zameranie sa medzinárodné prostredie.

Zdieľať toto na: