Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko

Spolupráca a leadership

Navzájom sa inšpirujme svojimi hodnotami a formujme lepšie dnešky a zajtrajšky. Work #LikeABosch

Rozmanitý tím spolupracovníkov, ktorí si užívajú zábavu, spoločne pózuje v zasadacej miestnosti plnej poznámkových bločkov.

Vážime si hodnoty

Každý z nás je iný – a to milujeme. Objav u nás priestor, kde môžeš byť sám sebou; miesto, kde na Teba čakajú nové perspektívy. Spolupráca, otvorenosť, úcta a dôvera – to je Bosch.

Vážime si naše hodnoty. Naša kultúra vychádza z hodnôt zakladateľa spoločnosti, Roberta Boscha: vzájomná úcta, spravodlivosť, otvorenosť, dôvera, zodpovednosť a dôraz na riešenia. Žijeme v súlade s tým, čo hovoríme – a sme hrdí na to, že sme súčasťou Boschu. Je to viac než len rétorika manažmentu, skutočne sme si navzájom inšpiráciou. V prieskumoch s tým súhlasí viac než 80% našich zamestnancov.

Našim cieľom je zlepšovať život, vytvárať lepší svet. Táto stratégia má veľa aspektov a tvárí. Vážime si každú osobnosť – s individualitou prichádzajú nové nápady a samozrejme aj nové technológie. Máme širokú sieť kontaktov a spolupracujeme s kolegami s celého sveta – na veľkých projektoch či neformálne vo voľnom čase. Môžeme sa jeden od druhého učiť, zdieľať svoje nápady, navzájom si radiť.

Obrovským zdrojom vedomostí a skúseností sú aj senior experti, ktorí odišli do dôchodku, no naďalej a inšpirujú podporujú naše mladé talenty.

Rozmanitosť je kľúčom k nášmu úspechu – a je pevne zakotvená v našej firemnej kultúre.

Leadership vidíme inak. V Boschi veríme tomu, že všetci máme vedúcu pozíciu. Inými slovami: MY všetci VEDIEME Bosch. Na leadership sa pozeráme z troch hlavných perspektív – každý z nás vedie samého seba; mnohí vedú tím, projekt alebo sú garantmi nejakej oblasti; a zároveň všetci spoločne vedieme celé naše podnikanie. To, ako vedieme a ako spolupracujeme, sme popísali desiatimi princípmi We LEAD Bosch. Našou víziou je, aby všetci zamestnanci svojou odbornosťou a nadšením pre prácu mohli prispieť k tomu, aby sa spoločnosti darilo – v súlade s heslom „Stvorené pre život“. Aj vy s nami môžete mať svoj osobný aj odborný rozvoj pevne v rukách, užívať si prácu a prispievať svojou troškou k rozvoju spoločnosti.

U nás môžeš meniť životy k lepšiemu

Milujeme to, čo robíme - ale rešpektujeme aj naše okolie. Vďaka nadácii Roberta Boscha tvoríme technológie, ktoré uľahčujú život a podporujú charitatívne projekty zamerané na spoločnosť a životné prostredie. Zanechávame trvalú stopu inovatívnymi, fascinujúcimi, prospešnými a „smart“ riešeniami – dávame podnikaniu zmysel.

Čo vás môže inšpirovať - Stručný prehľad

Dlhodobé hodnoty

Rozmanitosť

Silná kultúra leadershipu

Finančná nezávislosť a spoločenská zodpovednosť

Silná stratégia udržateľnosti

Líder v inováciách

Shawn sedí pri stole v kancelárii.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: