Preskočiť na hlavný obsah
Bosch Slovensko

Spolupráca a leadership

Navzájom sa inšpirujme svojimi hodnotami a formujme lepšie dnešky a zajtrajšky. Work #LikeABosch

Rozmanitý tím spolupracovníkov, ktorí si užívajú zábavu, spoločne pózuje v zasadacej miestnosti plnej poznámkových bločkov.

Vážime si hodnoty

Každý z nás je iný – a to milujeme. Objav u nás priestor, kde môžeš byť sám sebou; miesto, kde na Teba čakajú nové perspektívy. Spolupráca, otvorenosť, úcta a dôvera – to je Bosch.

Naše hodnoty

Vážime si naše hodnoty. Naša kultúra vychádza z hodnôt zakladateľa spoločnosti, Roberta Boscha: vzájomná úcta, spravodlivosť, otvorenosť, dôvera, zodpovednosť a dôraz na riešenia. Žijeme v súlade s tým, čo hovoríme – a sme hrdí na to, že sme súčasťou Boschu. Je to viac než len rétorika manažmentu, skutočne sme si navzájom inšpiráciou. V prieskumoch s tým súhlasí viac než 80% našich zamestnancov.

Diverzita

Našim cieľom je zlepšovať život, vytvárať lepší svet. Táto stratégia má veľa aspektov a tvárí. Vážime si každú osobnosť – s individualitou prichádzajú nové nápady a samozrejme aj nové technológie. Máme širokú sieť kontaktov a spolupracujeme s kolegami s celého sveta – na veľkých projektoch či neformálne vo voľnom čase. Môžeme sa jeden od druhého učiť, zdieľať svoje nápady, navzájom si radiť.

Obrovským zdrojom vedomostí a skúseností sú aj senior experti, ktorí odišli do dôchodku, no naďalej a inšpirujú podporujú naše mladé talenty.

Rozmanitosť je kľúčom k nášmu úspechu – a je pevne zakotvená v našej firemnej kultúre.

Leadership

Leadership vidíme inak. V Boschi veríme tomu, že všetci máme vedúcu pozíciu. Inými slovami: MY všetci VEDIEME Bosch. Na leadership sa pozeráme z troch hlavných perspektív – každý z nás vedie samého seba; mnohí vedú tím, projekt alebo sú garantmi nejakej oblasti; a zároveň všetci spoločne vedieme celé naše podnikanie. To, ako vedieme a ako spolupracujeme, sme popísali desiatimi princípmi We LEAD Bosch. Našou víziou je, aby všetci zamestnanci svojou odbornosťou a nadšením pre prácu mohli prispieť k tomu, aby sa spoločnosti darilo – v súlade s heslom „Stvorené pre život“. Aj vy s nami môžete mať svoj osobný aj odborný rozvoj pevne v rukách, užívať si prácu a prispievať svojou troškou k rozvoju spoločnosti.

U nás môžeš meniť životy k lepšiemu

Milujeme to, čo robíme - ale rešpektujeme aj naše okolie. Vďaka nadácii Roberta Boscha tvoríme technológie, ktoré uľahčujú život a podporujú charitatívne projekty zamerané na spoločnosť a životné prostredie. Zanechávame trvalú stopu inovatívnymi, fascinujúcimi, prospešnými a „smart“ riešeniami – dávame podnikaniu zmysel.

Bosch sa stáva uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou

Udržateľnosť

Udržateľnosť

Chceme vytvárať „technológie pre život“. Náš záväzok k dlhodobej udržateľnosti je zapísaný hlboko v našej DNA. Už viac ako 400 našich prevádzok je CO₂ neutrálnych, chceme však urobiť ešte viac pre to, aby sme znížili náš dopad na životné prostredie. Chceme usmerňovať zmenu klímy správnou cestou a pozorne strážiť uhlíkovú stopu, ktorú zanechávajú naše výrobky a logistické reťazce. Zároveň podporujeme všetkých našich zamestnancov na ich osobnej ceste k udržateľnému životnému štýlu

Bosch sa stáva uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou
Robert Bosch Stiftung

Nadácia Bosch – na čom stojíme

Nadácia Bosch – na čom stojíme

Aby sme sa mohli sústrediť na náš cieľ, musíme ostať nezávislí na tlaku okolia a venovať sa tvorbe technológií, ktoré naozaj zlepšujú život. Ako právnická osoba (GmbH) nie sme závislí na akciových trhoch a 94% našich akcií vlastní nezisková organizácia Robert Bosch Foundation. Vďaka tomu naše zisky putujú do sociálnych projektov a organizácií pôsobiacich v oblasti výskumu, zdravotníctva či vzdelávania. Náš úspech viditeľne pretvára svet okolo nás a inšpiruje nás ešte viac tvoriť, inovovať a pomáhať.

Robert Bosch Stiftung
Bosch v Renningene

Stvorené pre život

Stvorené pre život

Už viac ako 100 rokov sme miestom pre nádejné talenty, mysliteľov, priekopníkov a inovátorov, ktorí neustále hľadajú nové a vzrušujúce výzvy. Z našich úspechov môžeme zdôrazniť:

  • Jediná plne automatická parkovacia technológia na svete.
  • Rýchle a spoľahlivé COVID-19 testy s výsledkami do 39 minút
  • Do roku 2025 by mali byť všetky naše elektronické produkty vybavené umelou inteligenciou

Neustále podporujeme spoluprácu a netradičné, inovatívne myslenie – to všetko aj vďaka modernému a inšpirujúcemu prostrediu, v ktorom pracujeme. Vstúpte a nadchnite sa priestorom stvoreným pre veľké veci.

Bosch v Renningene

Čo vás môže inšpirovať - Stručný prehľad

Icon jewel

Dlhodobé hodnoty

Icon user-arrows-heart

Rozmanitosť

Icon watering-can

Silná kultúra leadershipu

Icon global-entrepreneur

Finančná nezávislosť a spoločenská zodpovednosť

Icon leaf-simple

Silná stratégia udržateľnosti

Icon box-lightbulb

Líder v inováciách

Shawn sedí pri stole v kancelárii.

Work #LikeABosch — mám záujem o prácu

Zdieľať toto na: